O nas

Annemone - oficjalny dystrybutor marek Lauren Vidal, Morgan, NAFNAF, Sinequanone, Siste's

Lauren VidalMorganSinequanoneSiste'simageimage

 

 

ANNEMONE Jaśkowiak Gałkiewicz Spółka Jawna
ul. Winklera 21,
60-246 Poznań,
NIP 7831610532,
Regon 300200741,
Numer KRS: 0000247032
Konto bankowe:
BZ WBK 13 1090 1476 0000 0001 0473 6293

 

Haute couture, Paryż i wielcy kreatorzy mody - to źródła inspiracji dla projektantów znanych francuskich firm, których unikalne kolekcje regularnie prezentujemy w naszych sklepach. Ich twórcza pasja jest także naszą i dlatego działamy tak, by moda znad Sekwany była natychmiast dostępna dla klientek w Polsce. Klasyka i elegancja, a do tego dyskretne uwodzicielstwo z odrobiną szaleństwa składają się na styl, który tak bardzo odpowiada Polkom. Wystarczy sięgnąć po propozycje takich marek z naszego portfolio jak Morgan, Naf Naf, Sinequanone.

Ponad dwadzieścia lat temu zapragnęliśmy, aby francuscy projektanci ubierali kobiety również w Polsce. W tym celu w 1991 roku stworzyliśmy firmę ANNEMONE, która importuje francuską odzież damską. Dzisiaj mamy ponad 60 klientów w Polsce, 40 klientów w Czechach oraz 9 na Słowacji. Od dziesięciu lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firm MORGAN i NAF NAF, SINEQUANONE, SISTE’S, LE PHARE DE LA BALEINE, LA FEE MARABOUTEE, HUMILITY w Polsce i w Czechach.

Nie oznacza to jednak, że spoczęliśmy na laurach! Wciąż wnikliwie obserwujemy rynek mody, poszukując nowych partnerów z całej Europy. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na jakość, oryginalność wyrobów naszych potencjalnych kontrahentów - Polki są bardzo wymagające, cenią sobie indywidualizm i wyjątkowy styl.

Kilka lat temu otworzyliśmy sklepy firmowe w C.H. Panorama w Poznaniu, C.H. Malta w Poznaniu oraz w Galerii Kazimierz w Krakowie, można nas spotkać również w Galerii Warmińskiej w Olsztynie.

Doceniły nas takie magazyny jak Elle, Cosmopolitan, Twój Styl, Pani, Avanti, Wysokie Obcasy – ich styliści regularnie korzystają z modeli naszych marek prezentując aktualne trendy w modzie.

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie